מה מסתתר מאחורי מנוע טורבו או דומם

יעקב, לא יושב רגוע אפילו לא לרגע בארוחה משפחתית רב עם כולם וכל ארוחה הופכת לסיוט יתכן שהבעיה היא קשב וריכוז (a.d.h.d. בשפה מקצועית)? אבל בביה”ס אין לו בעיות לימודיות הוא מצליח וקוצר ציונים טובים?

מירי מכתה ג’, המורה משתפת שמירי חולמת ובוהה בשיעור לעיתים קרובות, ונראה שהיא לא איתנו. ולכן היא ממליצה לגשת לבדיקה אצל נוירולוג “הפתעה לא נעימה”. היא ילדה עדינה רגועה יש לה ראש טוב, למה נוירולוג?

עד כמה יעקב מסתבך, עד כמה מירי חולמת ולמה זה קורה להם?

זכותינו וחובתינו לדעת

ראשית עלינו להניח לסטיגמות החברתיות, לשמות המקצועיים ולחששות שמא ימליצו לתת לילד שלי לקחת ריטלין או כל טיפול אחר. ברצוננו לקבל תמונת מצב אמיתית ללא שיקולים חיצוניים ללא הצהרות וללא דעות קדומות על הילד.

אחת הדרכים המצויינות והמוכחות ביותר להבנת עוצמת ומיקום הקושי, עוד לפני בדיקת הגורם לקושי והדרך לטיפול היא מבחן מוקסו הידוע בו מתקבלת תוצאה רחבה ומדויקת המורכבת מ 4 פרמטרים חשובים לאבחון הקושי.

קשב – איכות וזמן הקשב. תזמון – זמן התארגנות למוח לביצוע פעולה. אימפולסביות – פעולות ללא מחשבה תחילה. היפראקטיביות – פעילות יתר
המבדק פשוט וקל לביצוע אורכו 22 דקות בלבד ולאחר מכן תקבלו הסבר על הפיענוח המקצועי של המבדק.

רק כך תדעו האם באמת יש צורך לגשת לנירולוג או לכל טיפול אחר בכדי לקבל החלטה נכונה.

לאחר קבלת תוצאות המבדק המדויק נוכל להפנות למטפל המתאים ביותר עם שיטת הטיפול הנכונה לקושי הספציפי של המטופל

לשערי הצלחה מעל 100 מטפלים מומחים במגוון שיטות טיפול כך שההפניה לטיפול המדויק מעלה את אחוזי ההצלחה לגבוהים ביותר

תהליך הליווי מבוקר ע”י מנהלים מקצועיים הנמצאים בשטח וערניים לכל בעיה או קושי העלול להיווצר במהלך הטיפול כך שתמיד יש למי לפנות