טיפול רגשי לילדים מאוחדת

אחת השאלות המטרידות הורים רבים היא מתי יש לפנות לקבלת טיפול רגשי אצל הילדים. התשובה היא כאשר הילד מגלה קושי להתמודד עם כעסים או מגלה קשיים חברתיים. אם הילד מסתגר ומסרב לפגוש אנשים או אם הוא מתנהג לא כתמול שלשום, סימן כי יש להתחיל טיפול. באמצעות טיפול רגשי לילדים מאוחדת ניתן להפחית את הנזקים הנגרמים מההתנהגות הבלתי רצויה.

טיפול רגשי באמצעות משחק

בעבודה עם ילדים ניתן לשלב טיפול באמצעות משחק בהתאם לצרכים של הילדים. הטיפול מתבצע בחדר טיפולים מיוחד בו המטפל מבקש מהילדים לשחק במשחקים שונים ובאמצעות המשחקים המטפל בוחן את צורת ההתנהגות שלהם.

מהי המעורבות של ההורים

הורים רבים צריכים לגלות מעורבות  בטיפול במטרה לגרום להצלחתו ולאפשר יצירת אמון בין ילדם לבין המטפל. בטרם ההגעה לטיפול ההורים צריכים לענות על מספר שאלות למשל האם היה ניסיון לפנות לטיפול בעבר או מהו הקושי אותו חווים הילדים. בסיום הטיפול ההורים מוזמנים לחדר הטיפולים על מנת לאפשר להם לשתף את הילדים בכל מה שנאמר במסגרת הטיפול. חשוב לציין כי במידה ועולה הצורך לקיים מפגשים בין ההורים למטפל הרי ניתן לעשות זאת אחת לשבוע. משמעות הדבר היא טיפול משותף בו ההורה לוקח חלק פעיל בטיפול.

 מה מתרחש במסגרת טיפול בבני נוער

במהלך גיל ההתבגרות בני נוער רבים חווים לא מעט קשיים הגורמים להם לשנות את תפיסת העולם שלהם. האתגר של בני הנוער למצוא את מקומם הייחודי בעולם תוך הניסיון להשתלב במסגרות השונות אינו קל ולעיתים נדרשת מעורבות חיצונית של אנשי מקצוע. אותם קשיים מצריכים התערבות חיצונית בדמותו של מטפל מקצועי ובמסגרת הטיפול הנערים מקבלים כלים שונים להתמודדות עם הרגשות שלהם תוך אפשרות לחלוק את עולמם הפרטי.

בחנו היטב את המקומות השונים המציעים טיפולים רגשיים

בעיות שונות אצל ילדים כמו חרדה חברתית או פחדים עשוית למנוע מהם להתפתח כראוי מה שעלול לגרום לעיכוב בהתפתחות. על כך חשוב מאד לעקוב אחר השינויים השונים ובמידה וחל שינוי לא להסס להגיע איתם לטיפול על מנת לפתור את הבעיה.

היות והיום הנושא של טיפול רגשי צף ועולה בקרב הורים רבים, כדאי לבחון את המקומות השונים המציעים טיפול רגשי על מנת לאתר את המטפל הטוב ביותר. טיפול רגשי לילדים מאוחדת או בכל מקום אחר יעניק לילדים סביבה אוהדת ותחושה כי יש מישהו שמסייע להם לפתור את הבעיות המקשות עליהם להתנהל בחיי היום יום.

זכאות לטיפולים בקופות חולים מאוחדת:

למבוטחי מאוחדת שיא יש זכאות ל24 טיפולים בשנה לילדים עד גיל 12.
יש צורך להביא התחיבויות.
תמורת 45 שקלים למפגש. משולם בקופה.

אם אתם בקופת חולים מאוחדת

ורוצים לטפל בילד שלכם, כאן המקום שלכם לעשות את זה בצורה מקצועית, ולקבל את הסבסוד שמגיע לכם מקופת החולים.

מלאו את פרטיכם כאן בטופס, ונציג מטעמינו יצור אתכם קשר בהקדם.

    לא מאשר קבלת חומרי פרסום למייל