טיפול רגשי לילדים כללית מושלם

קיימים הבדלים בין המקומות השונים המעסיקים מטפלים ולכן בעת העדפה של מקום כזה או אחר יש להביא בחשבון מספר שיקולים
 היצע גדול

ישראל היא מדינה קטנה, אבל ההיצע לקבלת טיפול רגשי לילדים במקומות שונים הינו גבוהה במיוחד ולכן חשוב מאד לעמוד על הדברים ולבחון היטב את ההיצע. אם למשל אתם מעוניינים בקבלת טיפול אצל כללית מושלם, הרי טיפול רגשי לילדים כללית מושלם בשונה ממקומות אחרים מציע אנשי מקצוע איכותיים.

בהתאם לקרבה גיאוגרפית

בבואכם לבחור מטפלים הרי הקדישו מחשבה גם לנושא הקרבה הגיאוגרפית. בחנו היטב את המקומות השונים הנמצאים בקרבת מקום המגורים שלכם. בישראל מרבית המקומות ממוקמים באזור המרכז. אמנם ישנם מטפלים גם באזורים אחרים, אבל נתונים מצביעים על כך כי באזור המרכז ניתן למצוא מבחר גבוהה של מטפלים.

הכשרה

בבואכם לבחור מקום גדול כמו כללית מושלם למשל הרי יש לבחון היטב את תקופת ההכשרה והלימודים של צוות המטפלים על מנת לוודא כי מדובר באנשי מקצוע שרכשו השכלה במקומות טובים הנחשבים איכותיים.

בחרו מקום בהתאם להגדרת המטרה

בבואכם לבחור מקום לצורך טיפול רגשי השקיעו מחשבה במטרה. חשבו לצורך איזה מטרה אתם זקוקים לשירותיהם של מטפלים- האם לילד שלכם יש חרדה חברתית או שמא האם יש לו פחדים שונים המצריכים הגעה לטיפול.

בקשו להגיע לפגישת היכרות

על מנת לבחור את המקום המתאים ביותר בקשו להגיע לפגישת היכרות עם המטפלים. ניתן להיכנס לאתר האינטרנט של המקום וללמוד יותר אודות צוות המטפלים. ההמלצה היא לא לוותר על הפגישה בשל העובדה כי בפגישה ניתן ללמוד לא מעט אודות המטפלים וכך להגיע להחלטה. אפשר להיעזר באתרים בהם ניתן לראות רשימות של מטפלים. בדומה לתחומים אחרים גם כאן חשוב מאד לא לוותר על פגישת היכרות עם המטפל. במסגרת הפגישה תוכלו ללמוד אודות אני המאמין של המטפל וכך לחשוב האם זה  איש המקצוע המתאים לכם או שמא עליכם לחפש איש מקצוע אחר.

מטפלים נמדדים בהתאם לתוצאות

בחירת מקום המיועד לצורך טיפול רגשי לילדים אינה משימה פשוטה אך גם לא משימה בלתי אפשרית. הבחירה מורכבת משיקולים שונים שיש לקחת בחשבון. בעת הבחירה עומדות לא מעט דילמות בקרב הורים ויש לזכור כי צוות מטפלים במקום כזה או אחר נמדד בהתאם לתוצאות הצריכות להיות בהתאם לשביעות הרצון של ההורים. שביעות רצונם של ההורים תקבע בסופו של דבר האם המטפל הינו מקצועי.

זכאות לטיפולים בקופות חולים כללית:

מבוטחי כללית מושלם עד גיל 18 -זכאים ל 30 טיפולים בשנה.
תמורת 45 שקלים למפגש שמשולמים במקום!
מבוטחי כללית פלטיניום זכאים ל50 טיפולים בשנה.
אין צורך להביא התחייבויות.

אם אתם בקופת חולים כללית

ורוצים לטפל בילד שלכם, כאן המקום שלכם לעשות את זה בצורה מקצועית, ולקבל את הסבסוד שמגיע לכם מקופת החולים.

מלאו את פרטיכם כאן בטופס, ונציג מטעמינו יצור אתכם קשר בהקדם.

    לא מאשר קבלת חומרי פרסום למייל